Instagram Hikayeye Galeriden Fotoğraf

Instagram Hikayeye Galeriden Fotoğraf Nasıl Eklenir ?

Reklamlar

Facebook’un Instagram’ı satın alması ile birlikte Instagram uygulaması sıradanlıktan kurtulduk ve art arda gelen güncellemeler ile değişik bir yapıya büründü. Bu değişikliklerin en büyüğü tasarım ve renk değişimi ile yaşanırken buna Instagram hikayeler özelliği de eşlik etti.

Instagram hikayeler özelliği tamamen Snapchat Stories’den özenilmiş bir özelliktir. Instagram hikayeler kısmına fotoğraf attığınızda 24 saat boyunca arkadaşlarınızın ana sayfasında üst kısımda durur ve 24 saat sonra otomatik olarak silinir. Bu hikayelerinize kimlerin baktığını da görebilirsiniz. Ancak bu hikayeler kısmına daha önce çekmiş olduğuz fotoğrafı atmak isteyen kullanıcılar olabilir ve bu istek karşısında da ” Instagram hikayeye Galerinde fotoğraf ekleme ” konu başlığı geliyor.

Reklamlar

Instagram Hikayeye Galeriden Fotoğraf

Instagram Hikayeye Galeriden Fotoğraf ekleme nasıl yapılır ?

Instagram hikaye ekleme kısmına ulaştığınızda hikaye ekleme kısmında iken ekranın üst kısmından aşağı doğru kaydırma hareketi yaparsanız galerinizdeki fotoğraflar çıkacaktır. Buradan galerinizdeki fotoğrafları ekleyebiliyorsunuz ancak bir sorun var. Sadece 24 saat içerisinde çekmiş olduğunuz fotoğraflar listelenmekte. 24 saatten önce çektiğiniz ve galeride bulunan fotoğrafı, Instagram hikayenize eklemek istiyorsanız buna da çözüm yollarımız var.

İlk olarak farklı bir telefon var ise o telefon ile fotoğrafınızın resmini çekebilirsiniz ama bu kalitesiz bir seçenek olacaktır.

Bir diğer en sağlıklı yöntem ise galeriden bu fotoğrafınızı açıp ekran görüntüsünü almak. Ekran görüntüsünü aldıktan sonra Instagram hikayenize ekleyebilirsiniz. ( Aldığınız ekran görüntüsü 24 saat içerisinde kabul edilecektir Instagram tarafından )

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

One thought on “Instagram Hikayeye Galeriden Fotoğraf Nasıl Eklenir ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.