Facebook arkadaşlık isteği kapatma

Facebook’ta Arkadaş Ekle Butonu Nasıl Kaldırılır ?

Reklamlar

Facebook, günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya sitelerinden birisi. En çok tercih edilmesindeki en büyük etken ise, arkadaş ekleme ve mesaj atma gibi özelliklerin tamamen ücretsiz olarak sunulması. Hal böyle olunca da bazı insanlar arkadaş ekleme ve mesaj atma işini abartabiliyor. Tanımadığı kişilere arkadaşlık isteği gönderen ve arkadaşı olmadığı ve tanımadığı halde o kişilere mesaj yollayan kişiler oldukça çoğunlukta.

Reklamlar

Sürekli tanımadığı kişilerden arkadaşlık isteği ve mesaj alan kişilerde soluğu arama motorlarında alarak ” Facebook arkadaşlık isteği nasıl kapatılır, facebook mesaj butonu nasıl kapatılır ” tarzı aramalar yapmakta.

Facebook’ta bu 2 özelliği kapatarak sizi rahatsız eden kişileri önlemiş olursunuz ve bundan sonra sadece tanıdığınız kişilere siz kendi isteğiniz ile istek göndermiş olursunuz. Dilerseniz şimdi gelin, Facebook arkadaşı ekle butonunun nasıl kapatılacağına beraber bir göz atalım.

Reklamlar

Facebook Arkadaş ekleme butonu nasıl kaldırılır ?

İlk olarak Facebook sayfasını açın ve sağ üstte bulunan anahtar simgesine tıklayın. Açılan pencereden ” Benimle kimler iletişim kurabilir “ kısmına tıklayarak “Bana kimler arkadaşlık isteği gönderebilir” seçeneğini Herkes seçeneğinden Arkadaşlarımın arkadaşları yapmanız gerekmekte.

Facebook arkadaşlık isteği kapatma

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.