Android navigasyon uygulamaları

Android telefonlar için en iyi navigasyon uygulamaları

Reklamlar

Günlük hayatımızda yürüyerek ya da araç ile bir noktadan farklı bir noktaya giderken yolu bilmediğimiz için zorlanmaktayız. Hele ki farklı bir şehre gitmişsek harita olmadan ya da yanımızda biri olmadan bir yerden bir yere gitmek büyük bir dert olmaktadır. Bu derdin ortadan kaldırılması için navigasyon cihazları araçlar içim çıkmış ve akıllı telefonlar içinde navigasyon uygulamaları çıkmıştır. Tabi her navigasyon uygulaması bizlere doğru adresi göstermemektedir. Peki piyasada sunulmuş olan en iyi navigasyon uygulamaları hangileridir?

Reklamlar

Android navigasyon uygulamaları

Yandex Navigasyon

Ülkemizde kısa zaman içerisinde yaptığı reklamlar ile adını duyuran Yandex’in sahibi olduğu navigasyon uygulaması oldukça iyi özelliklere sahip denilebilir. Adresi yazarak konumunuzdan oraya nasıl gidebileceğinizi size belirten Yandex Navigasyon uygulaması trafik durumuna kadar göstermektedir.

Reklamlar

Wisepilot

Wisepilot uygulaması android işletim sistemli telefonlar için ücretsiz olarak sunulmuş olan uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulama sayesinde gidebileceğiniz yere farklı yollardan nasıl gidileceğini öğrenebilirsiniz.

Waze

Waze uygulaması diğer navigasyon uygulamalarından biraz daha farklıdır. Çünkü bu uygulamayı kullananlar ile uygulama üzerinden ücretsiz olarak görüşme yapabilir ve onlardan da yol hakkında bilgi edinebilirsiniz. Navigasyonun sosyal ağı olan bu uygulamayı marketlerden indirebilirsiniz.

Sygic

Sygic uygulamasını cihazınıza indirdiğinizde öncelikle Türkiye haritasını indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirdikten sonra istediğiniz yere tek görünüm ya da 3 görünümlü harita ile gidebilirsiniz. Uygulama aracılığı ile şu anda hangi noktada olduğunuzu mahalle ismini, sokak ve cadde ismine kadar bilgi alabilirsiniz. Üstelik yakınınızda bulunan önemli noktaları da Sygic uygulaması sayesinde görebilirsiniz.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.