Instagram pc den kullanma

Bilgisayardan Instagram’da DM ( Mesaj ) Gönderme

Reklamlar

Bilgisayardan Instagram kullanma konusu 2016 yılını bitirecek olmamıza rağmen halen konuşulmakta. Instagram, her ne kadar Mobil tabanlı bir uygulama olsa da, özellikle Instagram’da sayfa sahibi olanlar telefondan sayfayı kontrol etmekte zorlanıyor. Hal böyle olunca kullanıcılar Bilgisayardan Instagram kullanmak istiyor.

Bu zamana kadar Bilgisayardan Instagram kullanmak için Bluestacks uygulamasını kullandık. Ancak artık buna gerek kalmayacak. Eğer Bilgisayarınız Windows 10 işletim sistemine sahip ise Windows Mağazalar kısmından Instagram programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Reklamlar

Bilgisayar tarayıcınızdan da instagram.com adresine girerek profilinize ulaşabilirsiniz ancak Instagram bu konuda kısıtlamalar sunmakta. Örneğin tarayıcıdan girdiğinizde DM mesaj kısmına ulaşamazsınız ve başkasının gönderilerini beğenen kişilere ulaşamazsınız.

Bilgisayardan Instagram’ı Nasıl Kullanabilirim ?

Windows 10 kurulu bilgisayarınızda sol alt kısımda yer alan Windows logosuna tıklayın ve arama kısmına Mağaza yazın. Windows mağaza kısmını açtıktan sonra arama kısmına Instagram yazın ve çıkan sonuçlardan Instagram’ı bularak tıklayın.

Instagram pc den kullanma

Reklamlar

Açılan pencereden ücretsiz yazan kısımdaki AL butonuna tıklayın. Al butonuna tıkladıktan sonra yüklenmeye başlayacak ve yüklendikten sonra açılacaktır. Ardından giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Instagram pc den kullanma

Windows 10 Instagram uygulaması ile gönderilerinizi beğenenleri, takip isteğinizi kabul edenleri, sizi takip edenleri bildirim olarak bilgisayarınıza alabilirsiniz. Ayrıca diğer kişilerin gönderilerini beğenenleri görebilirsiniz. Henüz fotoğraf yükleme özelliği yok ama kısa sürede gelir diye umut ediyorum.

Instagram pc den kullanma Instagram pc den kullanma

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

One thought on “Bilgisayardan Instagram’da DM ( Mesaj ) Gönderme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.