The Crew

The Crew Oyunu Artık Ücretsiz !

Bilgisayar oyunları gün geçtikçe gelişim göstermekte ve oyun yapımcıları da oyun severlere jest yaparak bazı oyunlarını ücretsiz olarak sunmakta. En son Need for speed most wanted oyunu ücretsiz olarak sunulmuştu ve sıra The Crew oyununa denk geldi. Oyunun yapımcısı olan Ubisoft, kendi oyun mağazası olan UPlay üzerinden The Crew oyununu ücretsiz olarak sundu.

2014 yılında piyasaya çıkarılan The Crew oyunu gerçekçi grafikleri ve oynanışı ile benim oldukça dikkatimi çekmişti. Oyunun ücretsiz olarak sunulması oyun severleri oldukça sevindirdi. The Crew oyununu ücretsiz indirmek için yapmanız gerekenler işlemler var. İsterseniz gelin o adımlara beraber bakalım.

Reklamlar

The Crew Oyunu Nasıl Ücretsiz Olarak indirilir ?

İlk olarak buradaki bağlantıdan oyunun Ubisoft sayfasına ulaşmanız gerekmekte. Oyunun sayfasına ulaşmanızın ardından kullanım şartlarını kabul edin ve Get The Game Now butonuna tıklayın. Oyunu UPlay üzerinden kütüphanenize ekleyiniz. Ancak atlamamanız gereken bir nokta var. Oyunu kütüphanenize ekledikten sonra oyunu 5 Dk’da olsa bir oynayın. Kütüphanenize ekler hiç oynamazsanız oyun belirli bir süreden sonra kütüphanenizden silinir.

The Crew

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Opera VPN

Opera VPN Nasıl Kullanılır ?

Bazen internet yavaşladığında veya yasak olan sitelere girmek istediğimizde VPN hizmetlerini kullanırız. Bunun için ekstra…
Battlefield 1

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri

Battlefield 1 Sistem Gereksinimleri ile bilgisayarınızın bu oyunu kaldırıp kaldıramayacağını anlayabilirsiniz. Minimun sistem gereksinimleri ve…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.