Instagram Stories

Instagramda Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Eklenir ?

Reklamlar

Instagram Stories birden fazla fotoğraf yükleme ve Instagram hikayeye birden fazla fotoğraf nasıl eklenir soruları bugünki sizlere sunacağımız konulardan birisidir. Instagram hikayede birden fazla fotoğraf nasıl paylaşılır şeklinde bir soru aldık. Bildiğiniz üzere Instagram geçtiğimiz günlerde bir güncelleme yaparak kullanıcılarını şaşırttı. Snapchat ile alışık olduğumuz Stories – Hikayeler özelliği Instagram’a geldi. Açıkcası ben ilk başta şaşırdım ve bunun bir deneme olabileceğini düşündüm ama Instagram ciddi ciddi bu özelliği kullanıcılarına sundu. Bizde bu özellik çıkınca Instagram stories nasıl kullanılır sayfamızı hazırlama gereği duyduk.

Reklamlar

Biz bu Instagram hikayeler nasıl kullanılır sayfamızı hazırlamasına hazırladık da ortaya yeni bir soru daha çıktı. Bazı kullanıcılar Instagram hikayeler kısmında birden fazla fotoğraf koymaktalar. Durum böyle olunca tabi diğer kullanıcılarda bunu merak ediyor. Bazı kullanıcılar o anın fotoğrafını çekerek 1 tane fotoğraf yüklemesi yapıyor ancak bazı kullanıcılar birden fazla fotoğraf koyarak bu hikayeleri daha iyi bir hale getirebiliyor.

Instagram Stories birden fazla fotoğraf yükleme konusunda basit bir çözüm yolu var. Çözüm yolu basit ancak Instagram’ın bu şekilde bu özelliği koyması kötü olmuş gibi çünkü çoğu kullanıcı bu özelliğin olduğunu bilemeyicek. En azından bir buton veya seçenek koysa daha da kullanılabilir olabilirmiş.

Instagram Stories Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Paylaşılır – Çözüm

Instagram hikayelerde birden fazla fotoğraf nasıl paylaşılır şeklindeki sorunuza kısa ve net cevap vereceğiz. Bu çözüm yöntemini Instagram hikayelerde birden fazla video nasıl paylaşılır sorusunun çözümü içinde kullanabilirsiniz.

Reklamlar

İlk olarak Instagram uygulamasını açın ve sol üstteki yuvarlak içerisindeki artı butonuna dokunun.

Instagram stories nasıl kullanılır

Ardından fotoğraf çekebilmeniz için ön veya arka kamera açılacaktır. İşte bu kısımda eğer fotoğrafınızı çeker yükleme yaparsanız bir tane yüklemiş olacaksınız. Ancak kamera açıldığında parmağınız ile yukarıdan aşağıya doğru kaydırma işlemi yaparsanız en son 24 saat içerisinde çektiğiniz fotoğraflar listelenecektir.

Instagram Stories birden fazla fotoğraf paylaşma Instagram hikayede birden fazla fotoğraf paylaşma

Instagram hikaye oluşturmadan önce 3-4 fotoğrafınızı telefonunuzun kamera uygulaması ile çekin ve Instagram stories oluştururken yukardan aşağıya kaydırma işlemi yapın ve son 24 saatte çektiğiniz fotoğraflara erişin. İşlem bu kadar takıldığınız bir nokta var ise yorum atın lütfen.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

15 thoughts on “Instagramda Hikayeye Birden Fazla Fotoğraf Nasıl Eklenir ?

 1. Anonim Reply

  Benim sorum biraz farkı, yenj fotoğraf eklediğimde eskisi kayboluyor. 24 saat icinde farkli zamanlarda farkı fotolar nasil yukleyebilirim? Her yeni foto ekledigimde eskisi silinip yerine yenisi geliyor. Ama herkesde farkli zamanlarda yuklenmis birsürü foto goruyorum. Bunu nasil yapabilirim?

 2. Anonim Reply

  BUNLARI BENDE YAPABİLİYORUM AMA İKİ ÜÇ TANE SÖZÜ YADA RESMİ BİR HİKAYEDE PAYLAŞAMIYORUM TEK TEK YOLLAYABİLİYORUM ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM

 3. Hjk Reply

  Dediğiniz şekilde yapıyorum ama sadece 1 fotoğraf paylaşıyor.!!

 4. AtölyeYase Reply

  DAHA önce birden fazla fotoğraf paylaşımını söylenen şekilde aşağıya kaydırarak ekleyebiliyordum. Fakat şimdi sadece bir fotoğraf kaydedebiliyorum.

 5. Olmuyoo Reply

  Ben fotoğraf yüklemek istiyorum ekran fotoğrafı alıyorum daha sonra düzenleyip kırpıyorum ama foto çok büyük çıkıyo sözün yarısı okunmuyo nasıl yapmam lazım

 6. esra Reply

  BUNLARI BENDE YAPABİLİYORUM AMA İKİ ÜÇ TANE SÖZÜ YADA RESMİ BİR HİKAYEDE PAYLAŞAMIYORUM TEK TEK YOLLAYABİLİYORUM ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUM acil artık lütfen

 7. Fs Reply

  Hikayenin üstünde yani artı işaretinin üstündeki foto.mak.tiklayin ve istediniz kadar yayınlayın

 8. güven Reply

  instagram hikaye bölümünde önceki cekilmiş olan fotograflar nasıl eklenir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.