Hesabından Çıkış Yaptırıldın, Hesap Sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir

Instagram ” Hesabından Çıkış Yaptırıldın, Hesap Sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir “

Instagram uygulamasına sürekli güncelleme gelmekte. Bu güncelleme ile bir önce ki hataların çözümleri sunulur ancak bazı hatalarda beraberinde gelir. Son hata ise Hesabından Çıkış Yaptırıldın, Hesap Sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir şeklinde gelmekte.

Özellikle Instagram uygulamasında birden fazla hesap kullananlar var ise bu hatayı görme ihtimalleri daha yüksek. Benimde 2-3 Instagram hesabım olduğu için bu sabah bu hesaplar arasında gezinirken bu hata çıktı karşıma. Bu hatanın asıl nedeni Instagram’ın 2-3 hesap eklediğimizde kafayı yemesinden kaynaklanıyor.

Bu hataya bizim veya sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Bu hata çıktıkça hatayı kapatıp yine Ayarlar hesap ekle kısmından Instagram profilinizi ekleyin. Siz ekledikçe hata gidebilir. Veya 2-3 denemeden sonra halen aynı hatayı alıyorsanız beklemeyi deneyin. Instagram Google Play Store sayfasına gidip yorumlara bakarsanız bu hatayı başka kişilerinde yaşadığını görürsünüz. Bu yüzden bu yorumları Instagram Play Store ekibi görüyordur ve en kısa sürede yeni bir güncelleme gelecektir.

Reklamlar

Bu tarz hatalarda müdahele edilebilecek bir şey olmadığı için bir çözüm yolu sunamıyoruz. Bu tarz Hesabından Çıkış Yaptırıldın, Hesap Sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir hataları sunucu kaynaklı yöneticinin müdahele edebileceği bir durumdur. Bekleyin, sabırlı olun.

Instagram " Hesabından Çıkış Yaptırıldın, Hesap Sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir "

 

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

6 thoughts on “Instagram ” Hesabından Çıkış Yaptırıldın, Hesap Sahibi şifreyi değiştirmiş olabilir “

 1. günay Reply

  kendi gerçek olan hesabıma giriş yapamıyorum lütfen bu sorun giderilsin istiyorum kısa sürede

 2. günay Reply

  birden fazla instagram hesabım olduğu icin gerçek hesapıma giriş yapamıyorum yardımcı olun

 3. Xmervel Reply

  Kendi kişisel hesabıma giriş yapamıyorum lütfen en kısa sürede giderilsin bu hata…

 4. Ezgi Reply

  İnstgram hesabim çalındı, çalan kişi hesabimdaki kullanıcı adı,sifre , gmaili , telefon numarasıni değiştirdi , hesabimi geri almak istiyorum ne yapmalıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.