Whatsapp bilgisayar uygulaması

WhatsApp’ın Masaüstü Uygulaması Yayınlandı !

Reklamlar

WhatsApp, Akıllı telefonlarda mesajlaşma için kullanılan uygulamalardan birisi. Artık neredeyse hemen hemen tüm Akıllı cihazlarda gördüğümüz bu uygulama geçtiğimiz senelerde WhatsApp Web atağı ile bilgisayar ortamına da sıçramıştı. İlk zamanlarda Bluestacks vasıtası ile zar zor giriş yapabildiğimiz WhatsApp, şimdi ise kendi elleri ile Bilgisayar ortamı için kendi elleri ile Masaüstü uygulaması hazırlamış.

WhatsApp Web ile kullanıcıları Bilgisayarda WhatsApp kullanmayı öneren WhatsApp, şimdide Masaüstü uygulaması ile bu olayı daha verimli bir hale getirmiş. Herhangi bir tarayıcıdan WhatsApp Web sayfasını açıp barcode’u okutup işlem yapması bana bile zor geliyordu : ) Ama WhatsApp bilgisayar uygulaması ile işler daha kolay olacak gibi.

Reklamlar

WhatsApp Bilgisayar uygulamasının da WhatsApp Web’den bir farkı yok gibi. Tasarım yönünden aynısı diyebileceğimiz bu uygulama, sadece tarayıcıdan kullanmak istemeyenler için güzel bir seçenek olacaktır. Bunda da Barcode okutma var ancak en azından tarayıcıdan açıp bekleme derdi yok : )

Reklamlar

WhatsApp Bilgisayar uygulaması indir

Buraya tıklayarak WhatsApp.com adresine ulaşabilirsiniz. Sağ tarafta sisteminiz hangisi ise onun için bir seçenek gelecektir. Windows için indir seçeneğine tıkladığınızda inmeye başlayacaktır.

Whatsapp bilgisayar uygulaması

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.