Avea Yazısı Gitti Yerine Türk Telekom Geldi !

Avea Turk Telekom

Avea ve TTNET birleşerek Türk Telekom adını alarak yeni bir grup çatısı altına girdi. Bugünde reklamlarda denk gelmiş olabileceğiniz reklam ve yeni logosu ile Türk Telekom birleşmesini duyuran Türk Telekom, hedef olarak Fiber Neti gözüne kestirmiş gibi. Avea yazısı neden Türk Telekom oldu diyen kullanıcılar bu sayfamızda bu sorusuna cevap bulacaklardır.

selfie

Avea uzun süredir diğer operatörler ile başa baş mücadele ederken Türk Telekom çatısı altında telefonlarda Türk Telekom yazısı ile görünmeye başladı. Ayrıca Türk Telekom yeni logosu ile yeni ofislerini kullanıcılarına sunacak. Bugün reklamların yayınlanması ve Avea ve TTNET’in birleşip Türk Telekom olması ile birlikte AVEA hatlı kullanıcıların üst bildirim çubuğunda AVEA yerine Türk Telekom yazısı görünmekte.

Artık AVEA ve TTNET, Türk Telekom adı ile birleştiği için artık AVEA hattını kullandığınız zamanlarda bildirim kısmında Türk Telekom yazısı size eşlik edecek. Avea, TTNET ve Türk Telekom’un mobil, internet, ev telefonu ve TV hizmetleri, 27 Ocak 2016 tarihinden itibaren Türk Telekom tek markasıyla müşterilerine hizmet sunacak.

Avea Turk Telekom

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.