periscope-yorum-kapatma

Periscope yorumları kapatma

Periscope uygulaması gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmakta ve kullanıcı sayılarının artması ile bir takım sorunları, kullanıcılar çözmek istiyor. Bugün maillerimi kontrol ederken bir kullanıcımızdan gelen ” Periscope Android uygulamasında yorumlar nasıl kapatılır” şeklinde soru gözüme takıldı.

Reklamlar

Hemen periscope sayfasından uygulamayı indirdim ve kendime güzel bir profil açtım ( belki fame olurum : ) ). Ardından biraz inceleme yaptım ve yorumların nasıl kapatılacağını dair ipuçları aradım ve çoğu kullanıcının da bundan habersiz olduğunu gördüm. Periscope yorumları kapatma ipucumuz aşağıda yer almakta.

Periscope’da Yorumlar nasıl Gizlenir ?

Periscope uygulamasında yayın yapan kullanıcının isminin alt sağ kısmında 3 noktalı menü butonu yer almakta. Bu işarete dokununuz ve ” Sohbeti gizle ” seçeneğine dokununuz. Ardından yorumlar sadece o kişinin yayınında gizlenecektir. Periscope yorumları gizleme işlemi bu kadar. Başka sorunuz var ise İLETİŞİM sayfamızdan mail atabilirsiniz veya Periscope ile ilgili ise alt kısımda yorum iletebilirsiniz.

periscope-yorum-gizleme periscope-yorum-kapatma

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

One thought on “Periscope yorumları kapatma

  1. SeratCelikten Reply

    meraba kardeş sana işim düştü. periscope yi yaklaşık bir yıldan fazladır kulanıyorum ama yayın yaparken benim takip etiğim kişilerden başka hiç kimse bana sohbet olan kısımda yorum yazamiyor . bunun için baya uğraştım baya forum sitelerine baktım ama bulamadım bunu nasıl hal edebilirim yardımcı olursan sevinirim. teşekürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.