Android telefonda 2 farklı instagram hesabı kullanmak ( Yeni özellik )

instagram-coklu-hesap

instagram

Instagram multi account özelliği ( Çoklu hesap ) özelliği yeni güncelleme ile beraber gelecek. Android telefonda 2 ayrı instagram hesabı nasıl açılır diyen kullanıcıların artık ekstra olarak Android uygulaması kullanmasına gerek kalmayacak. Bu uygulamaya gelecek olan özellik ile direk olarak Ayarlar kısmından hesaplar arası geçiş yapabiliyorsunuz.

Instagram Ayarlar > Hesap ekle kısmından diğer ınstragram hesabını ekleyebilecek. Ardından profil kısmında iken sol üst köşede ki isminize dokunduğunuz diğer hesabınız ekrana gelecektir ve tek dokunuş ile diğer hesaba geçiş yapabileceksiniz.

Instagram Hesap ekle nasıl kullanılır ?

Şu anlık bu güncelleme Play Store’a gelmedi. Son sürümü buradan apk olarak indirebilirsiniz. Son sürümü indirip yükledikten sonra Ayarlar > Hesap ekle kısmına geliniz. Burada yer alan kısımda diğer instagram hesabınızı kolayca ekleyebilirsiniz. Aşağıda ki videodan ayrıntılı görebilirsiniz.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

myt indir

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Material sayesinde sevdiğiniz müzikleri, devamlı dinlemek istediğiniz parçaları telefonunuza rahatlıkla indirebileceksiniz. Ayrıca videoları da…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.