YouNow Para kazanma

YouNow nasıl para kazanılır

Younow uygulaması kullanıcıların iOS, Android ve Bilgisayarları üzerinden diğer kullanıcılara canlı yayın yapması için tasarlanan bir uygulamadır. Diğer canlı yayın uygulamalarından farkı ise YouNow üzerinden para kazanabilmektir. Tabi bu hadi ben yayın yapayım ilk günden para versin diyecek kadar kolay olmadığını belirtmek istiyorum.

Younow üzerinden Bars kazanma işlemi yapan kullanıcılar için YouNow para kazanma özelliği de yer almakta. Birçok kişi gün içerisinde YouNow üzerinden canlı yayın yapmakta ve son günlerde Vine yıldızları da bu uygulamayı aktif olarak kullanmaya başladılar. Uygulamada yer alan Level sistemi ile sıralamanızı yükseltmeniz gerekmekte. YouNow Para kazanma işleminin ayrıntılarını aşağıda okuyabilirsiniz.

YouNow nasıl para kazanılır

YouNow nasıl para kazanılır ?

Younow üzerinden para kazanabilmek için YouNow’un şartları bulunmakta. Bu şartlar şöyle:
– Haftada en az 2 yayın
– yayınlarda 500+ üstü izleyici

Eğer bu şartları karşılarım, YouNow bars kazanabilirim diyorsanız burada ki linke tıklayarak Uygulamaya para kazanma partnerliği için başvuruda bulunmanız gerekmekte.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

myt indir

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Material sayesinde sevdiğiniz müzikleri, devamlı dinlemek istediğiniz parçaları telefonunuza rahatlıkla indirebileceksiniz. Ayrıca videoları da…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.