instagram-ana-sayfa-acilmiyor

Instagram akış yenilenemedi Hatası Çözümü

Reklamlar

instagram çalışmıyor, instagram uygulaması internete bağlı olduğu halde ana sayfada instagram akış yenilemedi hatası verebilmekte. Bu hata genellikle cep telefonunuzda herhangi bir internet bağlantısı yok iken gözükmekte.

instagram akış yenilemedi hatası nasıl çözülür ?

Cep telefonunuz wifi ile internet bağlı iken bu hata çıkar ise tarayıcı üzerinden başka siteler açılıyor mu diye kontrol edin. Eğer instagram akış yenilenemedi hatası veriyor ancak internet bağlantınız da sorun yok ise ilk olarak instagram uygulamasını kapatıp tekrar açın.

Reklamlar

Cep telefonunuz internete wifi ile bağlı ise wifi ağınızı kapatıp açın ardından bağlı olduğunuz anı unut diyip yeniden bağlanınız.

Reklamlar

Telefonunuzdan Wifi Kablosuz bağlantı kısmına giriniz. Bağlı olduğunuz wifi isminin üzerine basılı tutunuz. Açılan pencereden Gelişmiş seçenekleri seçin. Burada yer alan IP Ayarları kısmını Statik olarak seçin. Açılan kısımdan DNS Kısmına 8.8.8.8 DNS 1, 8.8.4.4 DNS 2 giriniz. Ardından Wifi bağlantısını kesin ve yeniden bağlanın.

Yukarıda ki adımların hiç biri işinize yaramadı ise Ayarlar > Uygulamalar kısmına giriniz. Burada Instagram uygulamasını bulun ve Verileri temizle seçeneğine dokunun. Buda olmaz ise uygulamayı kaldırıp yeniden kurun.

instagram-ana-sayfa-acilmiyor

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

2 thoughts on “Instagram akış yenilenemedi Hatası Çözümü

  1. Anonim Reply

    Hepsini denedim yine olmadı lütfen cvp verin 🤐🤐😯😣

  2. Mehmet Reply

    2 hesabim var digerinde herhangi bir sorun yok girebiliyorum fakat diger hesaba hicbir yere erisim saglanmiyor akis yenilenemedi diyor ve gmail hesabindan sifre degisikligi yapmak icin girdim hesap bulunamadi diyor fakat arkadaslarim hesabimin halen acik oldugunu soyluyor lutfen yardim edin…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.