Samsung Ağda Kayıtlı Değil Hatası ( ÇÖZÜM )

samsung-agda-kayitli-degil

Ağda Kayıtlı Değil hatası nedir ? Samsung Ağda Kayıtlı Değil hatası nasıl çözülür şeklinde kafasında soru işareti olan Samsung kullanıcıları için bu sayfamızı hazırladık. Çoğunlukla Samsung Galaxy s3,Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy s4 mini, Samsung Galaxy S5, Note 2, Note 3 modellerinde karşımıza çıkan bu sorunun çözüm yolu da bulunmakta.

Reklamlar

Ağda Kayıtlı Değil Hatası Çözümü

Bu sorun oluşmaya başladığında arama yapamazsınız, mobil üzerinden internete giremezsiniz. Öncelikle bu hatayı alınca hemen format atmaya kalkışmayın sakin olun :) Önce çözüm yollarını deneyin olmaz ise format atarsınız.

 1. Samsung Galaxy telefonunuzun bataryasını ardından Sim kartını çıkarınız. Çıkardıktan sonra 15-20 dk bekleyin ve tekrar batarya sim takıp telefonu açınız. 1. adımda sorun çözülmedi ise 2.adıma geçiniz.
 2. Ayarlar > Diğer ayarlar > Mobil ağlar > Ağ operatörleri kısmına geliniz. Burada yapmanız gereken ağ araması yapmak. Ağları Ara seçeneğine dokununuz. Burada telefonunuz ağları otomatik olarak aramaya başlayacak. Arama bittikten sonra çıkan sonuçlar arasından hangi operatörü kullanıyorsanız onu seçiniz. Seçikten sonra ağı kayıt etmeyi unutmayınız.
 3. Telefonunuzun Wifi özelliğini açın 5 dk kadar açık dursun ve tekrar kapatın. Wifi kapandıktan sonra Ağda kayıtlı değil hatası gidebilir.
 4. İlk 3 adım işe yaramakta. Eğer olmadı ise biraz sabırlı olup adımları iyi takip ettiğinize emin olun ve bir gün falan sabredin. Bir gün sonunda düzelmezse Operatörünüzün müşteri hizmetlerini arayınız.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

4 thoughts on “Samsung Ağda Kayıtlı Değil Hatası ( ÇÖZÜM )

 1. Papatya Reply

  merhaba benim telefonum note 5 daha 3 gun oncesıne kadar ağda kayıtlı degıl hatası yoktu 3 gundur bu sorunla uğraşıyorum bır turlu duzelmıyor neyapacagımı bılemedım,butun yontemlerı denememe rağmen.

 2. Ismet Reply

  Ben hattımı başka telefona takiyorum yine aynı hatayi veriyor yani sıkıntı telefonda değil hattim da bir sıkıntı var S4 kullanıyorum

 3. Recep Reply

  Ben turk telekom hattımı taktigim zaman bu sorunla karsilariyoeum ama turkcel veya vodafone hatini taktigimda herhangi bir sorun yok turktelekom bayisine gittim yeni sim kart aldm yine aynı hatayı veriyor sorun telefondamı yoksa öperatördemi anlamadm yardımcı olursanı sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.