iPhone için WhatsApp Web Yayınlandı !

Reklamlar

whatsapp-web-iphoneAndroid için yayınlanan WhatsApp Web, sonunda iPhone kullanıcıları içinde çıktı. WhatsApp oldukça popüler bir mesajlaşma uygulaması ve kullanıcılar gün içerisinde sık sık WhatsApp üzerinden birbirleri ile mesajlaşmakta. Bilgisayar başında iken bir yandan da telefon üzerinden mesajlaşmak bazı kullanıcılara zor gelebilmekte. WhatsApp profilinizi bilgisayar üzerinden yönetebilir ve mesajlarınızı cevaplayabilirsiniz.

Reklamlar

WhatsApp Web üzerinden Kod okutarak ulaşılabilen WhatsApp Web, ilk olarak Android kullanıcıları için yayınlandı ve şimdi de iPhone kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

Reklamlar

iPhone WhatsApp Web Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle WhatsApp uygulamanızı güncelleyiniz ve ardından bu adrese tıklayınız. Adrese tıkladıktan sonra telefonunuzdan WhatsApp> Ayarlar kısmına giriniz. Ayarlar kısmında yer alan WhatsApp Web seçeneğine basınız. Bilgisayar ekranında ki QR kodu telefonunuzun kamerasından tarattığınız an WhatsApp Web hizmeti aktif olacaktır.

WhatsApp Web bilgisayarınızda açık olduğu sürece iPhone cihazınızda da WhatsApp ve internet bağlantınızı kesmemelisiniz.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.