Android 6.0 Marshmallow Launcher Yayınlandı !

android-6-launcherBu sayfamızda sizlere Android’in 6. sürümü olan Marshmallow hakkında bilgi vermiştik. Android Lollipop sürümünden sonra Android M için çalışan Google, bu sürümün ismini uzunca bir süre gizli tutmuştu. Teknoloji blog ve forumlarında Android 6 sürümü için bir çok isimler yazılmıştı.

Android 6.0 ile gelecek bir çok yeni ve güzel özellik bulunmakta. Play Store’dan yüklenen uygulama ve oyunların izinlerini kontrol edebilmemiz en iyi özelliklerden biri olarak göze çarpıyor. Android Marshmallow ilk olarak Nexus cihazlara sunulacak. Android 6.0 Marshmallow sürümüne daha geçemeyeceğimize göre Launcher deneyimini yaşamamak olmaz : )

Reklamlar

Android için sunulan Google Now Launcher, Marshmallow deneyimini yaşamanız için güncellendi. Ancak henüz Play Store’a bu sürüm gelmedi. Onun yerine buradan güncel apk sürümünü edinebilirsiniz. Google Asistan Launcher uygulaması cep telefonunuza yeni bir görünüm katacaktır.

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

myt indir

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Material sayesinde sevdiğiniz müzikleri, devamlı dinlemek istediğiniz parçaları telefonunuza rahatlıkla indirebileceksiniz. Ayrıca videoları da…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.