scorp-android-uygulama-indir

Scorp Android Uygulaması Yayınlandı !

Reklamlar

scorp-android-uygulama-indirGençlerin son günlerde oldukça ilgi gösterdiği ancak Facebook sayfaları üzerinden sürekli ” Android’e ne zaman gelecek ” sorularını yönelttiği Scorp uygulaması, Android için kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Reklamlar

Çıktığı ilk günden beri sadece iOS Platformunda kullanılabilen Scorp, Android içinde Play Store’da yayınlanmasından sonra elinde ki kitleyi daha da çok arttıracağını düşünüyorum. Scorp Sosyal medya uygulaması ile başkalarının belirlemiş olduğu konu başlıkları altında 15 saniyelik videonu çekip o konu başlığı altında yüklüyorsun. Güncel sorularında yer aldığı Scorp programında, 15 saniyelik videolara oldukça keyifli mizah sığdıranlar var.

Reklamlar

Bu uygulamayı bu adresten ANDROİD cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

scorp-android

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

3 thoughts on “Scorp Android Uygulaması Yayınlandı !

  1. Okandealer99 Reply

    Scorp Hesabımda E-Posta Adresim Yok Telefon Numaram Var Şifremi Unuttun Yardımcı Olabilirmisiniz?

    • ceply Post authorReply

      Scorp uygulamasını açınız. Email ile giriş yap kısmına dokununz. Burada kullanıcı adı ve şifre kısmı yer almakta. Bu kısımların alt kısmında Şifremi unuttum ? seçeneği yer almakta. Şifremi unuttum seçeneğine dokunun ve açılan ekranda kullanıcı adınızı giriniz. Kullanıcı adınızı girdikten sonra Scorp’a üye olduğunuz mail adresinize şifre yenileme- sıfırlama linki ulaşacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.