360 Degree Oyunu ile Sivri Engellerden kaçın !

Reklamlar

360-degreeAndroid için bağımlılık yapacak oyunlar listesine bir yenisi daha eklendi. AA, Dairede kal oyunlarının kısa sürede popüler olması ve çoğu Android sahibi oyuncular tarafından oynanması ile birlikte, kullanıcılar artık bu tarz keyifli ve insanı sinirlendirebilecek tarzda oyunlar aramaya başladılar.

360 Degree oyunu da sizi oldukça sinirlendirebilecek ve reflekslerinizi zor duruma sokabilecek bir yapıya sahip. Bu oyunda sürekli dönen bir çemberiniz var ve bu çemberin içerisinde siyah renkte bir topunuz yer almakta. Bu top sürekli hareket halinde ve çemberin kenarlarına çarpmakta. Çemberin iç kısmında sivri engeller çıkmakta, bu sivri engellere çarptığınız da oyun sona ermekte. Bu çemberde sivri engeller çıktığında ekranın sağ veya soluna dokunarak çemberi döndürün ve topunuzun bu sivri engele çarpmamasını sağlayın.

Reklamlar
Reklamlar

Çember etrafında döndükçe elmaslar çıkar ise bunları toplamaya özen gösterin. Google Play Store’da Arcade kategorisinde yer alan bu oyunu, bu adresten cep telefonunuza indirip yükleyebilirsiniz.

360-degree-android

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.