Scorp Android uygulaması apk indir

Reklamlar

scorp-apkÜniversiteliler tarafından geliştirilen Scorp, 15 saniyelik videolar ile kendinize ait videolar oluşturmanızı sağlıyor. Vine, Dublaj uygulamalarından sonra bu tarz yeni bir uygulama olan Scorp uygulaması, şu an sadece iOS için yer almakta.

Özellikle üniversite öğrencileri arasında oldukça popüler hale gelen bu uygulamada, belli bir kategori belirliyorsunuz veya daha önce kullanıcılar tarafından açılmış olan konu başlıklarına dair 15 saniyelik videolar çekip program üzerinden gönderiyorsunuz. Bu uygulama da önemli olan gündeme dair konuları ilginç videolar ve başlık ile belirlemen ve kullanıcılarında sana eşlik etmesini sağlaman. Bu olayı ne kadar düzgün ve başarılı yaparsan başlıkların o kadar popüler hale gelecektir.

Reklamlar
Reklamlar

SCORP Uygulaması ANDROİD İçin 2 Temmuz 2015 Tarihi ile yayınlandı. BU ADRESTEN Android cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Scorp şu an sadece iOS cihazlar için yer almakta. iOS cihazlar için bu adresten indirip yükleyebilirsiniz. Uygulamanın yapımcıları kısa sürede Scorp apk indir uygulamasının da geleceğini dile getirdi. Merakla bekliyoruz.

scorp-android

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.