Google Photos Uygulaması Android için Yayınlandı !

Reklamlar

google-photosGoogle, daha düzenli bir fotoğraf galerisi için Google Photos uygulamasını Android kullanıcılarına sundu. Google Fotoğraflar Android uygulaması ile fotoğraflarınız ve videolarınız daha düzenli bir şekilde ve sürekli sizin elinizde.

Kendi cep telefonunuzun Galeri kısmından sıkılmış iseniz Google Photos uygulaması sizin için güzel bir deneyim olacaktır. Bu uygulama ile video ve fotoğraflarınız gün gün tarihli bir şekilde size sunulacak ve istediğiniz yerden erişebileceksiniz. Cep telefonunda oldukça çok fotoğraf barındıran kullanıcılar, istediği resmine ulaşmak için ekstra çaba harcıyorlar. Google Fotoğraflar programı ile bu sorun olmaktan çıkıyor. Konum ve kişilere göre resimleriniz arasında kolayca arama yapma imkanını sunan bu uygulama, hızlı arayüzü ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Reklamlar

Google Photos Android uygulamasında yer alan Otomatik Yedekleme özelliği ile resimleriniz hiç bir yere kaybolmayacak. Kendi bünyesinde bulundurduğu bulut depolama sistemi ile 15 GB’a kadar olan fotoğraflarınızı kolayca yedekleyebileceksiniz. Yedeklediğiniz fotoğrafları uygulama içerisinde silebilir ve yeni fotoğraflar için yer açabilirsiniz.

Reklamlar

Google Photos uygulaması size sadece resim depolama hizmeti vermekle yetinmeyip ekstra özellikler de sunuyor. Resimlerinize tek dokunuşla montaj filmler, etkileşimli hikayeler, kolajlar ve animasyonlar verebilirsiniz. Resimlerinize filtre uygulayabilir ve renkler arasında düzenleme yapabilirsiniz. Cep telefonunuzda yer alan istediğiniz uygulama ile Google Photos içerisinde ki fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

Google Photos apk indir
İnceleme videosu:

google-photos-android google-photos-apk

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.