Android interneti hızlandırma programı

internet-booster-androidAndroid 3G- wifi interneti hızlandırma uygulamalarını apk olarak indirebilir ve cep telefonunuza bedava olarak yükleyebilirsiniz. Türkiye üzerinde cep telefonlarımızda 3G hizmeti almaktayız ve bazen bu 3G internetimiz yavaşlamakta.
NOT: Yapacağınız işlemlerden kendiniz sorumlusunuz.

Android internet booster uygulaması bu sayfamızda tanıtacağımız ilk uygulamalardan birisi. İnternet Booster apk uygulaması cep telefonunuza gelen internet sinyalini optimize ederek size daha iyi bir net imkanı sunmayı hedefliyor. Cep telefonunuza gelen 3G ve Wifi sinyallerini tek tuşla optimize edebilir ve yavaş olan netinizi hızlandırabilirsiniz.

Reklamlar

internet booster yükle ( uygulama root gerektirir )

Diğer uygulamadan sonra tanıtacağımız diğer uygulama Internet Speed Master programıdır. Bu programda yukarıda ki uygulama gibi gelen sinyalleri optimize ederek daha iyi bir net deneyimi sunuyor. Bu uygulamayı Play Store’dan cep telefonunuza yükledikten sonra açınız ve “Apply Patch” butonuna basınız.

Internet Speed Master yükle

android-internet-hizlandirma

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

myt indir

MYT Müzik Uygulaması İndir

MYT Material sayesinde sevdiğiniz müzikleri, devamlı dinlemek istediğiniz parçaları telefonunuza rahatlıkla indirebileceksiniz. Ayrıca videoları da…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.