WhatsApp Android Uygulaması Yenilendi !

Reklamlar

Android için en çok tercih edilen Mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp, 2015 yılında yaptığı değişiklikler ile oldukça söz ettireceğe benziyor. Bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanma imkanı tanıyan WhatsApp, çok kısa bir süre sonrada Facebook üzerinden mesaj alabilmek özelliğini aktif edecek.

Bu Yeniliklere geçmeden önce kendi görünümünü değiştirmek isteyen WhatsApp, tasarımını bugün yeniledi. Yapılan tasarım değişikliği ile sadelikten az da olsa uzaklaşılmış gibi. Ayrıca WhatsApp konuşmalarında geçiş aralarına özel animasyonlar tanımlanmış. Bu sayede durgun görüntüsünden kurtulmuş gibi. Bu yıl içerisinde WhatsApp’ın daha çok yenilikler ile geleceğini düşünüyorum.

Reklamlar
Reklamlar

Bende son güncellemeyi 14 Nisan tarihinde telefonuma indirdim ve kurdum. Eski görünümüne nazaran çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Lollipop tarzı görünümü ile daha da dinamik olmuş. WhatsApp’ın güncellenmiş versiyonu henüz Play Store’da sunulmadı. Kısa bir süre sonra gelecektir. Ancak beklemek istemiyor iseniz bu linkten güncellenmiş WhatsApp’ı indirebilirsiniz.

whatsapp-son-surum

 

Bu Sayfayı Gezen Bu içeriklere de Baktı :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.